Marta Nawrocka spotkała się z Ewą Błaszczyk. Odwiedziła klinikę aktorki

0
109

Marta Nawrocka, odkąd została pierwszą damą, ma grafik pełen ważnych spotkań, o których głośno w mediach. Obecnie mówi się o jej wizycie w klinice Budzik.

Artykuł oraz zdjęcie pochodzą z serwisu plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,194210,32264809,marta-nawrocka-spotkala-sie-z-ewa-blaszczyk-odwiedzila-klinike.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Weronika Zając

Sprawdź także:  Cichopek i Kurzajewski na gali. Towarzyszył im jeszcze jeden mężczyzna. Mina prezentera wszystko zdradza